Villa / Aparments Milmari – Kopaonik

Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ

Тип на сместување

01.12

27.12

28.12

04.01

05.01

10.02

11.02

18.02

19.02

05.03

06.03

01.04

Мин.ноќи

3

5

3

3

3

3

S2 – Студио за 2 лица

35

68

48

56

48

35

S3- Студио за 3 лица

40

85

57

71

57

40

S4- Студио за 4 лица

45

91

60

75

60

45

Аpp 2-Lux Aпартман за 2 лица

47

95

65

78

65

47

Аpp 4-Aпартман за 4 лица

50

100

69

80

69

50

DPLX 4 Lux-Дуплекс до 5 лица

65

110

85

100

85

65

DPLX 4-6 -Дуплекс за 6 лица

70

125

99

116

99

70

President

120

180

150

140

160

120

 

Во цената е вклучено:
- Наем на студио / апартман за минимум 3 ноќи
- Ваучер со 30% попуст за содржините на Спа центар во склоп на H.Milmari Resort (на 2 км од вила)
Wi-FI
- Надворешен паркинг (лимитиран број на места)
- Ски Гардеробер
- 5% попуст за престој минимум 7 ноќи

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
Туристичка такса 1€ по лице на денДеца 7-15 години 0,50€ по лице на денДеца од 0-6,99 години ГРАТИС
Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден

Напомена:
- За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло - ГРАТИС

Ковид политика:
Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
Затварање на граници