Во цената е вклучено:
- Наем на Студио / Апартман
- Користење на Ски Гардеробер
Wi-FI
Секојдневно одржување на студио / апартман

Во цената не е вклучено (плаќање во агенција):
- Туристичка Такса 1 по лице на ден за возрасниДеца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС
- Хотелско осигурување 0,50€ по лице на ден
- Подземна гаража 10€ по лице на ден (плаќање на рецепција)

Опис на сместување:

 

Студио постојат два типа на студио 1+1 и 2+1
- 1+1 Студио се состои од 1 соба еден тросед на развлекување и фотеља на спуштање
- 2+1 Студио се состои од 1 соба два троседа на развлекување и фотеља на спуштање
Квадратура на студијата е околу 30m².Секое студио поседува кујна која е комплетно опремена (шпоред,мини фрижидер).Исто така располагаат со LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.Секое студио има свој ормар во ски сервис.

Вип 1 Апартман
- Составенен од 2 простории дневна соба со тросед на развлекување и гарнитура на развлекување, во спална соба брачен кревет и фотеља на развлекување.Квардатура околу 65m².
Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.

Вип Апартман
- Апартманот е составен од 3 простории. Дневна соба со гарнитура (не се развлекува) и кујна,една спална соба со брачен кревет и друга спална соба со 2 единиечни кревети и еден кревет на спуштање.Квадратура на апартманот е околу 78 . Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.
Апартманот располага со мини приватна сауна.