Сместен на идеална локација и на прва линија на песочна плажа, густа борова шума.
6 км надвор од градот Кавала.
Сместување во бунгалови со поглед на море, погодни за до 4 лица.
Ultra all inclusive услуга

Приспособено за лица со инвалидски колички*

 

Early Booking Discount понуда од Tosca Beach 4*

 

 

TOSCA BEACH * KAVALA                                                                                                 www.tosca.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА ПОЛУПАНСИОН

15

15.05-01.06

01.10-04.10

02.06-16.06

17.09-30.09

17.06-07.07

26.08-16.09

08.07-25.08

28.04-14.05

Double Room bunk bed Sea View

за соба)

184

226

262

339

144

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Front Sea View 4 pax

( за соба)

313

339

388

486

252

Suite Family Sea View 4 pax ( за соба)

257

285

345

434

207

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - СЕ ВКЛУЧЕНО

Single Room Sea View

154

179

204

254

119

Double Room Front Sea View

95

114

129

163

78

Трето лице

67

79

91

115

55

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Sea View

86

104

118

148

70

Трето лице

61

73

83

104

49

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room bunk bed Sea View

за соба)

216

258

294

371

175

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Front Sea View 4 pax

( за соба)

334

361

409

507

273

Suite Family Sea View 4 pax ( за соба)

278

306

356

455

228

Минимум престој

2

3

4

5

2

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,детско игралиште,WI-FI,паркинг

Соби: клима,балкон,WI-FI,фрижидер,ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Cancellation policy:

30% charge of the booking value for cancellations received 14 to 7 days prior to arrival

50% charge of the booking value for cancellations received 6 to 2 days prior to arrival

100% charge of the booking value for cancellations received 1 day prior to arrival or non show

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 30% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ