Положба : на островот Ammouliani
Сместување : 49 соби. Собите се опремени со бања, телефон, радио.
Услуга: BB (ноќевање со појадок)
Содржини : ресторан, ТВ сала.
Плажа: Во близина на хотелот камчеста, 300 м. од песочна плажа, на 1 км 3 популарни плажи (чадори и лежалки бесплатно)

Early Booking Discount понуда од Sunrise 3*

 

 

 

 

 

 

SUNRISE HOTEL *** AMOULIANI                    www.sunrise-ammouliani.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/2

12.05-01.06

18.09-30.09

02.06-29.06

11.09-17.09

30.06-10.09

Double Room for Single use

59

69

78

Double Standard

37

43

49

Трето лице

50%

50%

50%

1 дете од 2-5.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 6-11.99 г.

50%

50%

50%

Минимум престој

1

3

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД

Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 80%

Now - show 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ