Porto Rio Hotel & Casino 4* се наоѓа на Пелопонез, во областа Ахаиа, веднаш до добро познатиот мост кој го поврзува Пелопонез со копното.
Луксузниот хотел е дел од ланец на ѕвездени хотели, кој нуди добра услуга, со уникатен внатрешен декор, просторни соби, ресторани, базени, 3 бара, детско игралиште, лежалки и чадори на плажа и на базен, интернет во соба и јавните простории, паркинг, фризер, хемиско, доктор, и прекрасен поглед кон мостот и казиното.
Собите се опремени со: клима, Тв, телефон, балкон, тоалет со када или туш, фен, бањарка, сеф, радио, мини бар.
Porto-Rio ценовник