Комплексот е составен од 10 помали згради, во преубаво опкружување.
Нуди ресторани, бар, интернет, базен.
Отворен е во 2006 година.
Вкупно 64 соби.
Содржини: 2 ресторани, 2 бара, бесплатен интернет, базен, паркинг, сеф на рецепција-бесплатно, лежалки со доплата, детски базен, пин-понг.
Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, кујна – опремена, сателитска ТВ, телефон.
*Прилагоден за лица со попречена мобилност
За цени, обратете се во агенција