Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*

H.Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник
Период 11.11-14.11.2022

2 деца до 11,99 години ГРАТИС

дена / 2 ноќи 95€ по лице пакет
дена / 3 ноќи 130€ по лице пакет

 

Во цената е вклучено:

- Појадок и Вечера на база шведска маса (Оброците се служат на база шведска маса, доколку во хотелот престојуваат помалку од 30 лица оброците се организират на по сет-мени)

- Неограничено користење на Spa&Wellness центар кој се простира на 1.500m²:
- Затворен базен со димензии 14x6m со џакузи
- Отворен базени со димензии 10x5m (длабочина 1,5m) и 15x7m (длабочина 1,2m)

- Финска Сауна
- Био Сауна (руска бања)
- Арома Бања (турска бања)
- Хамам

- Солено-ледена соба
- Kneipp базен
- Тапидариум

- Неогреаничено користење на Фитнес Центар
- Неограничено користење на сали за Пинг-Понг

- Baby Cot

- Детско катче во присуство на родител
- Wi-Fi низ цел хотел

- Надворешен паркинг (лимитиран капацитет-резервација не е дозволена)

 

Напомена:
Аква Паркот ќе биде во фунција 11.11-14.11.2022

 

Услови за деца:
- 2 деца до 11,99 години ГРАТИС(во присуство на две возрасни лица)
- Деца 12-14,99 години имаат 50% попуст на цена од пакетот;

Во цената не е вклучено (задолжително се наплаќа на рецепција):

-Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасниДеца 7-15 години плаќаат по 0,50€ по лице на ден;Деца 0-7 години ГРАТИС

-Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден плаќаат сите гости