Aparhotel Konak 4*- Златибор
Цените не се валидни за Нова Година, Сретенски Празник и Велигден

Цените се дадени по лице на ден за избрана услуга

Услуга

Standart Apartment I и II

1 Bed Room Aparment / Superior Aparment

2 Bedroom Aparment Deluxe

Single Standart I и II

Deluxe Family Aparment

Капацитет

adl + 2 chd
adl + 1 chd

adl + 2 chd
adl + 1 chd

Adl + 1 chd
Adl

/

Adl

Ноќевање со Појадок

49

59

70

60

80

Појадок и Вечера

61

71

80

68

90

 

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок / Појадок и Вечера;
- Користење на Спа Центар ограничено на 3 часа по лице на ден (Внатрешен базен, џакузи, финска сауна);
- Фитнес Центар;
Игротека за деца;

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1 по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50 по лице на денДеца до 6,99 години ГРАТИС; (плаќање во агенција)
Хотелско осигурување 0,20 по лице на ден за сите гости; (плаќање во агенција)
Подземна гаража 5 по кола на ден;

Услови:
- Деца до 2,99 години во присуство на две возрасни лица - ГРАТИС;
- Деца од 3-11,99 години во присуство ан две возрасни лица имаат 50% попуст;
Трето и Четворто возрасно лице во апартман 50% од цената во табелата;
Доплата за домашно милениче (куче / мачка до 10кг 21 за цел престој;

Специјални Попусти:
За престој 4+ ноќи се одобрува 10% попуст;
За престој 7+ ноќи се одобрува 15% попуст;