Притисни Enter за пребарување или Esc за исклучување
Blog thumbnail

Хотел Бреза 3* – Боровец

Хотел Бреза 3* – Боровец

Blog thumbnail

Локација : 50 м од ски лифт Стилски хотел кој се наоѓа помеѓу двете детски писти и гондолата. Различен и модерен, идеален за ски одмор со семејството и пријателите. Располага со ресторан со камин, просторен лоби бар, сончева тераса, детски кат, интернет, сауна, парна бања. Во цената е вклучено :  појадок и вечера,  користење на детски

Blog thumbnail

Хотел Мура 3* – Боровец

Хотел Мура 3* – Боровец

Blog thumbnail

Локација : 50 м од ски лифтовите Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства.На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи. РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019 БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат) www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html Во

Blog thumbnail

Хотел Самоков 4* – Боровец

Хотел Самоков 4* – Боровец

Blog thumbnail

www.samokov.com Локација : во центарот на Боровец Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2 ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг, фризерски салон, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, хидромасажна бања, солариум,

Blog thumbnail

Хотел Иглика Палас 4* – Боровец

Хотел Иглика Палас 4* – Боровец

Blog thumbnail

Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор. Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст

Blog thumbnail

Hotel Borovec Hills 5*- Borovec

Hotel Borovec Hills 5*- Borovec

Blog thumbnail

Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец Хотелот ви нуди одлични можности за одмор, спорт и бизнис патувања. Со сите свои услови и удобности, се наоѓа во повисокиот и мирен дел на ски центарот, на 2 мин. од ски стазата Јастребец, од каде што скијачите имаат одличен пристап да уживаат во својот омилен

Blog thumbnail

Regnum 5* – Банско

Regnum 5* – Банско

Blog thumbnail

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :                                                                               30% за резервација и уплата до 25.09.2019                                                                        25% за резервација и уплата до 31.10.2019                                                                        18% за резервација и уплата до 27.11.2019 БОНУСИ : 7=6, 14=12 за резервации од 21.11.2018 (не важи за период 27.12-01.01.2020) – валидни резервации направени после 27.11.2019     www.regnum.bg Во цената е вклучено : појадок и