Притисни Enter за пребарување или Esc за исклучување
Blog thumbnail

BANSKO: Hotel Green Life Ski & Spa 4*

BANSKO: Hotel Green Life Ski & Spa 4*

Blog thumbnail

Опис: Модерен  хотел во прекрасно опкружување. Располага со ресторан, бар, конференциски сали, собна услуга, спа услуги. Се наоѓа на самата граница со националниот парк Пирин Локација: 2км од центарот на Банско, 700м од гондолата Опис на собите: вкупно 200 соби, опремени со: сат ТВ, мини бар, телефон, интернет, фен, бања, балкон Вид на сместувањеУслуга: HB  05/09-10/09 Студио

Blog thumbnail

Cronwell Platamon Resort *****

Cronwell Platamon Resort *****

Blog thumbnail

Опис: СПА центар, конференциска сала, паркинг,ресторан,таверна,детско игралиште,бар на плажа,анимација,мини клуб, 2 отворени и еден затворен базен, воден парк Соби: клима, САТ ТВ,фрижидер,фен,сеф ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА   25.04-23.05 24.05-13.06 14.06-04.07 05.07-25.07 26.07-01.09 02.09-15.09 16.09-29.09 30.09-13.10 JUNIOR SUITE 2Ad 217 282 328 414 452 396 282 217 3Ad 233

Blog thumbnail

Bomo Olympus Grand Resort ****

Bomo Olympus Grand Resort ****

Blog thumbnail

Опис: ресторан, бар, бар на плажа, конференциска сала,отворен базен, детско игралиште, мини маркет и др. Соби:клима, САТ ТВ, телефон, фен, сеф, балкон ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА- УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО   01.04-05.05 06.05-23.05 24.05-13.06 14.06-02.07 03.07-20.07 21.07-24.08 25.08-15.09 16.09-28.09 29.09-14.10 FAMILY BUNGALOW 2Ad 133 122 150 190 228 276 228 150 122 3Ad 179 165

Blog thumbnail

Messonghi Beach Hotel ***

Messonghi Beach Hotel ***

Blog thumbnail

Положба: Messonghi Локација: Месонги на плажа, 22 км. Од градот Крф Соби: клима,САТ ТВ,фрижидер и фен Опис: ресторан , пул барови,барови на плажа , коктел бар,кафетерија ,4 базена ,минимаркет ,златара , фризерница , фитнес центар, тениски игралишта, кошарка ,пинг понг, одбојка,аеробик, ватерполо, спортови на вода. ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО   25.04-23.05 24.05-29.05 30.05-15.06 16.06-14.07

Blog thumbnail

Ikos Dassia *****

Ikos Dassia *****

Blog thumbnail

Положба: Corfu ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА   29.03-24.04 25.04-25.05 26.05-06.06 07.06-29.06 30.06-21.07 22.07-27.08 15.10-27.10 27.09-14.10 17.09-26.09 03.09-16.09 28.08-02.09 SUITE BUNGALOW DELUXE 2 BEDROOMS BEACH FRONT PRIVATE POOL 3Ad 816 1117 1636 1832 2258 2790 3Ad+1ch(0-1) 816 1117 1636 1832 2258 2790 3Ad+1ch(2-11.99) 816 1117 1636 1832 2258 2790 3Ad+2ch(0-1) 816 1117 1636 1832

Blog thumbnail

Lichnos Beach *****

Lichnos Beach *****

Blog thumbnail

Положба: Parga Опис: ресторан, бар, базен, градина,лоби,паркинг, WI-FI, трансфер до Парга , бесплатни чадори и лежалки на плажа и на базен . Локација: Lichnos Bay во близина на Парга Соби: балкон,САТ ТВ,телефон,WI-FI,клима,мини бар, сеф,фен ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН   11.05-24.05 25.05-07.06 08.06-21.06 22.06-12.07 13.07-24.08 29.09-06.10 08.09-28.09 25.08-07.09 DOUBLE DELUXE BEACH FRONT SEA VIEW 2Ad 176 220

Јужна Италија за 8ми Септември 

НАПОЛИ - АЛБЕРОБЕЛО - КАПРИ - АМАЛФИ - МАТЕРА

Промоција за резервации до 20.08

Резервирај!