Притисни Enter за пребарување или Esc за исклучување
Blog thumbnail

Полихроно- Вила Панос

Полихроно- Вила Панос

Blog thumbnail

Вила Панос се наоѓа во Полихроно на 80м од плажа. Вилата располага со апартмани дуплекси со максимален капацитет до 5-6 лица на приземје, прв и втор кат. Сите се опремени со две одвоени спални соби, дневна соба, трпезариска маса, кујна,туш/wc и балкон. Во самата цена е вклучена користење на клима, интернет и бесплатен паркинг. Поради поставеност

Blog thumbnail

Вила Никити Беј

Вила Никити Беј

Blog thumbnail

Вилата „Никити Беј“ се наоѓа во Никити на околу 200 метри од плажа. Располага со трокреветни и четирикреветни студија коишто се опремени со мини кујна, тоалет со купатило, тераси, клима која е вклучена во цената, телевизор и сопствен паркинг кој не се доплаќа. Вилата се наоѓа во мирниот дел на почетокот на Никити. Идеална за

Blog thumbnail

Апарт-хотел „Laskarina“ – Потос

Апарт-хотел „Laskarina“ – Потос

Blog thumbnail

Вила Ласкарина е лоцирана во строгиот центар на Потос на само неколку метри од преубавата плажа. Вилата располага со 1/2, 1/2+1 соби како и 1/2+2 апартман на вториот спрат од објектот. Сите соби се опремени со ТВ, Wi – Fi, клима (со доплата 5€ на ден), опремени кујни, тераси. Период Бр. на ноќевања 1/2+exbстудио 1/2+1студио

Blog thumbnail

Хотел „Olympion“ – Потос

Хотел „Olympion“ – Потос

Blog thumbnail

Хотелот се наоѓа централно во местото Потос. Хотелот е комлетно реновиран пред 4 години. Во состав има 54 соби на приземје, прв и втор спрат, рецепција, ресторан за доручек на база шведска маса. Собите поседуваат wi-fi, клима уред (вклучен во цената), ТВ, WC, тераса, сеф, фен за коса, телефон (со доплата), мини бар (со доплата).

Blog thumbnail

Вила „Evridiki“ – Лименас

Вила „Evridiki“ – Лименас

Blog thumbnail

Вила Евридики е лоцирана во мирниот дел на Лименас на оклу 15 мин. од градската плажа и центарот и на околу 300 метри. Од првата најблиска плажа. Вилата располага со 1/2, 1/3 студија како и 1/4 и 1/5 апартмани, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата располага со базен

Blog thumbnail

Вила „MАRY 2“ – Скала Сотира

Вила „MАRY 2“ – Скала Сотира

Blog thumbnail

Вилата се наоѓа во Скала Сотира на 100 метри од плажа. Во состав на вилата има голем уреден двор и е одличен избор за семејства со деца. Сите соби располагаат со комплетно опремена кујна, купатило, ТВ и клима уред. Доплата за користење на клима уред во студиата е 5€ на ден. Двокреветните студиа се со

Докажано најдобрите тури оваа есен!

  • Јужна Италија со магичните Амалфи и Капри
  • Аликанте и Валенсија
  • Атина и Пелопонез
  • Париз

Промоции за резервација до 10.09

Резервирај!