Локација: Хотелот се наоѓа во селото Нифореика
Сместувачки капацитети: DBL GV, DBL SV.
Хотелот располага со 93 соби (фрижидер, сателитска телевизија, телефон, балкон)
Услуга: HB (ноќевање со појадок и вечера).
Плажа: На самата плажа.
Хотелски содржини: два ресторани, два базени, одбојка, кошарка и тениски терени, можност за изнајмување автомобили, продавница, ресторан, таверна, базен детски базен, тениско игралиште, кошарка, одбојка, велозипеди, паркинг.
Pavlina Beach ценовник