Хотелот Hinista Bay се наоѓа во Порто Хели, лоциран е на сама плажа.
Хотелот има соби кои се комплетно опремени со клима уред, сателитска ТВ, бања, телефон, фрижидер, радио, плакар за алишта и балкон.
Во склоп на хотелот има отворен базен со бар покрај истиот, располага со приватна плажа и лежалки, интернет (Wi-Fi), има 3 ресторани и фитнес центар.
Услугата е на база полупансион (доручек и вечера).
Hinitsa Bay ценовник