Grecotel Olympia Oasis Aqua Park 4*+ се наоѓа на Пелопонез, во областа Илиа, место Килини, на 10км од Килини.
Дел од Riviera Olympia Resort комплексот, исто од 2017та располага со голем Аква парк, расположлив за сите гости.
Хотелот располага со: менувачница, доктор, фитнес, загреан базен, интернет на рецепција, паркинг, базени, аква парк, пошта, продавница за сувенири и накит, ресторани, барови на плажа и базен, таверни, СПА центар со сауна, парна бања, турска бања, амам, џакузи, релакс зона со џус бар, соби за масажа, Star-Trac фитнес зона, базен со морска вода, туш кабини, педикир и маникир, и персонален тренер, на плажа и базен лежалки и чадори на користење, за деца има детско игралиште, мини клуб, детско мени, детски базени, многу спортови, анимација денска и вечерна.
Во собите: клима, балкон, бања со туш или када, фен, фрижидер, сателитска тв, телефон.
GRECOTEL-OLYMPIA-OASIS-AQUA-PARK ценовник