Притисни Enter за пребарување или Esc за исклучување
ФИЛТЕР:

Клучни зборови

Датум на поаѓање

Вид на аранжман

(54) (59)

Дестинации

(6) (4) (20) (2) (4) (5) (24) (46)

Времетраење

ден денови

Буџет

Оцена

6 0 0 0 0
Сортирај по:
Преглед: Прикажани сите 6 резултати
€151 Tour list image

Cronwell Platamon Resort *****

0 мислења
Опис: СПА центар, конференциска сала, паркинг,ресторан,таверна,детско игралиште,бар на плажа,анимација,мини клуб, 2 отворени и еден ...
6 денови
Достапно: 30
€133 Tour list image

Bomo Olympus Grand Resort ****

0 мислења
Опис: ресторан, бар, бар на плажа, конференциска сала,отворен базен, детско игралиште, мини маркет и др. Соби:клима, САТ ТВ, телефон, ...
3 денови
Достапно: 30
€65 Tour list image

Вила Кате – Неи Пори

0 мислења
ВИЛА КАТЕ се наоѓа на 200 метри од плажа. Располага со трокреветни студија и дуплекс апартмани (две одвоени спални и кујна). Секое ...
6 денови
Достапно: 30
€65 Tour list image

Вила Христос Неи Пори

0 мислења
ВИЛА ХРИСТОС се наоѓа на 50 метри од плажа. Распoлага со трокреветни студија и петокреветни / шестокреветни апартмани и дуплекс ...
6 денови
Достапно: 30
€48 Tour list image

Poseidon Palace ****

0 мислења
Положба:  Олимписка Ривиера Сместување: Лептокариа Опис:  тенис,конгрес,мини голф,отворен базен,детско игралиште ,мини клуб,спортови на ...
1 ден
Достапно: 30
€92 Tour list image

Dion Palace Resort&Spa *****

0 мислења
Положба:  Олимписка Ривиера  Сместување:  Литохоро Опис:  а ла карт ресторан,бар,интернет,перална,мини маркет,ресторан,собен ...
6 денови
Достапно: 30

Јужна Италија за 8ми Септември 

НАПОЛИ - АЛБЕРОБЕЛО - КАПРИ - АМАЛФИ - МАТЕРА

Промоција за резервации до 20.08

Резервирај!