Притисни Enter за пребарување или Esc за исклучување
ФИЛТЕР:

Клучни зборови

Датум на поаѓање

Вид на аранжман

(54) (59)

Дестинации

(6) (4) (20) (2) (4) (5) (24) (46)

Времетраење

ден денови

Буџет

Оцена

5 0 0 0 0
Сортирај по:
Преглед: Прикажани сите 5 резултати
€180 Tour list image

Апартхотел Lazaridis

0 мислења
На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос се наоѓа хотелот од апартмански тип „Lazaridis“ во кој ...
6 денови
Достапно: 30
€65 Tour list image

Theoxenia ****

0 мислења
Положба:  Атос – Ouranopolis Содржини: ресторан,таверна,бар,базен,сеф, ТВ салон, конференциска сала, собен сервис, мини ...
6 денови
Достапно: 30
€84 Tour list image

Aristoteles Holiday Resort & Spa ****

0 мислења
Положба:  Атос – Ouranopolis Содржини: целосно климатизиран, бар на плажа, арт шоп, ресторан, таверна, бар, пул бар, базен, ...
6 денови
Достапно: 30
€73 Tour list image

Hotel Akti Ouranoupoli Beach Resort ****

0 мислења
Положба:   Ouranoupoli Содржини:  ресторан,таверна,бар ,базен, мини маркет, детско игралиште, лежалки и чадори на плажа со ...
1 ден
Достапно: 30
€83 Tour list image

Akrathos Beach Hotel ****

0 мислења
Положба:   Ouranoupoli Содржини: ресторан, бар , 3 базена, кафетерија Услуга: фен,телефон,сеф,клима,САТ ТВ,фрижидер,балкон. ЦЕНИ ЗА ...
1 ден
Достапно: 30

Јужна Италија за 8ми Септември 

НАПОЛИ - АЛБЕРОБЕЛО - КАПРИ - АМАЛФИ - МАТЕРА

Промоција за резервации до 20.08

Резервирај!