Притисни Enter за пребарување или Esc за исклучување
ФИЛТЕР:

Клучни зборови

Датум на поаѓање

Вид на аранжман

(54) (71)

Дестинации

(5) (8)

Времетраење

ден денови

Буџет

Оцена

46 0 0 0 0
Сортирај по:
Преглед: Прикажани 1-6 од 46 резултати
49€ Tour list image

Полихроно- Вила Панос

0 мислења
Вила Панос се наоѓа во Полихроно на 80м од плажа. Вилата располага со апартмани дуплекси со максимален капацитет до 5-6 лица на ...
6 денови
Достапно: 30
80€ Tour list image

Вила „Haus Litea“ Потидеа

0 мислења
Вилата се наоѓа во мирното летувалиште Потидеа на почетокот на првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, на околу 65 км од ...
6 денови
Достапно: 30
49€ Tour list image

Неа Потидеа

0 мислења
Локација: 60 метри оддалеченост од плажа, во централниот дел на Неа Потидеа.Сместување: Трикреветни и четирикреветни апартмани.Опремa: ...
6 денови
Достапно: 30
250€ Tour list image

Vila Chrouso Palace

0 мислења
Вилата „Chrouso Palace“ се наоѓа на 800 метри од плажата. Гарантирано најубавото апартманско сместување што досега сме го ...
6 денови
Достапно: 30
180€ Tour list image

Куќа “Maria Karga”

0 мислења
Куќа „Марија Карга“ е лоцирана на самиот влез во Ормос Панагијас. Оддалечена е од првата плажа околу 150 метри, и околу 500 метри од ...
6 денови
Достапно: 30
50€ Tour list image

Вила “MARIA” – Ханиоти

0 мислења
Вила “Maria”се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд ...
6 денови
Достапно: 30