Притисни Enter за пребарување или Esc за исклучување
ФИЛТЕР:

Клучни зборови

Датум на поаѓање

Вид на аранжман

(54) (71)

Дестинации

(5) (8)

Времетраење

ден денови

Буџет

Оцена

54 0 0 0 0
Сортирај по:
Преглед: Прикажани 1-6 од 54 резултати
49€ Tour list image

Полихроно- Вила Панос

0 мислења
Вила Панос се наоѓа во Полихроно на 80м од плажа. Вилата располага со апартмани дуплекси со максимален капацитет до 5-6 лица на ...
6 денови
Достапно: 30
80€ Tour list image

Вила Никити Беј

0 мислења
Вилата „Никити Беј“ се наоѓа во Никити на околу 200 метри од плажа. Располага со трокреветни и четирикреветни студија коишто се ...
6 денови
Достапно: 30
110€ Tour list image

Апарт-хотел „Laskarina“ – Потос

0 мислења
Вила Ласкарина е лоцирана во строгиот центар на Потос на само неколку метри од преубавата плажа. Вилата располага со 1/2, 1/2+1 соби ...
6 денови
Достапно: 30
129€ Tour list image

Хотел „Olympion“ – Потос

0 мислења
Хотелот се наоѓа централно во местото Потос. Хотелот е комлетно реновиран пред 4 години. Во состав има 54 соби на приземје, прв и втор ...
6 денови
Достапно: 30
100€ Tour list image

Вила „Evridiki“ – Лименас

0 мислења
Вила Евридики е лоцирана во мирниот дел на Лименас на оклу 15 мин. од градската плажа и центарот и на околу 300 метри. Од првата ...
6 денови
Достапно: 30
95€ Tour list image

Вила „MАRY 2“ – Скала Сотира

0 мислења
Вилата се наоѓа во Скала Сотира на 100 метри од плажа. Во состав на вилата има голем уреден двор и е одличен избор за семејства со ...
6 денови
Достапно: 30