*Нов хотел изграден во 2017 година
Лоциран на прекрасната песочна плажа Платанитис, во гратчето Марониа , се наоѓа хотелот Ismaros. Овој 4 звезден хотел нуди широк спектар на удобства кои ќе ги исполнат сите ваши очекувања. Хотелот е сместен во прекрасна шума со велосипедски патеки и затоа гостите на располагање имаат модерни велосипеди.
Рибарско место, погодно за одмор и релаксација. Околу хотелот се наоѓаат најубавите ресторани за морска храна.

Содржини: главен ресторан, 2 базени, паркинг, бесплатен бежичен интернет, спа центар, сопствена плажа, бесплатни лежалки и чадори.
Собите се опремени со клима, мини-бар, TV со сателитски канали, фен, сеф.
*Прилагоден за лица со попречена мобилност
* За време на оброците се служат пијалоци
ISMAROS 4*    
Цените се по лице за 7 ноќи Цени за резервации до  20.06.2020 РЕДОВНИ ЦЕНИ
  STANDARD  ROOMS STANDARD  ROOMS
     
28.06 – 05.07 300.0.00 € 360.0.00 €
05.07 – 12.07 300.0.00 € 360.0.00 €
12.07 – 19.07 320.0.00 € 380.0.00 €
19.07 – 26.07 370.0.00 € 440.0.00 €
26.07 – 02.08 370.0.00 € 440.0.00 €
02.08 – 09.08 370.0.00 € 440.0.00 €
09.08 – 16.08 370.0.00 € 440.0.00 €
16.08 – 23.08 370.0.00 € 440.0.00 €
23.08 – 30.08 300.0.00 € 360.0.00 €
30.08 – 06.09 300.0.00 € 360.0.00 €
06.09 – 13.09 260.0.00 € 320.0.00 €
13.09 – 20.09 260.0.00 € 320.0.00 €
1 дете до 11,99 БЕСПЛАТНО    
2 дете до 1,99 БЕСПЛАТНО