Период на престој Цена за 1 НП
Октомври 2020 750 ден.
Ноември 2020 800 ден.
Декември 2020 1.200 ден
Јануари 2021 1.300 ден.
Февруари 2021 1.200 ден.
Март 2021 1.200 ден.

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок
  • Користење на сауна
  • Интернет
  • Паркинг

Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

Деца од 6-11.99 год. со 2 возрасни – 50% попуст

 

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)