Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*

Цени валидни до 31.10.2020
Полн пансион ( доручек, ручек и вечера)  1300 ден.

Цени валидни од 01.11-20.12.2020
Полн пансион ( доручек, ручек и вечера)  1600 ден.

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :
Ноќевање со појадок, ручек, вечера
Користење на базен и СПА Центар

Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

*Можност за користење на ваучери за домашен туризам

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)