РАДИКА ХОТЕЛ & СПА 5* – МАВРОВО

Цени валидни до 01.12.2020
Тип на сместување Цена за 1 НП
Дворкеветна соба 2.418 ден.
Јуниор сјуит 2.914 ден.
Апартман 3.410 ден.

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок
  • СПА и Фитнес центар – надворешен базен, внатрешен базен, џакузи, сауни, парни бањи, приватна кабина со солена вода, хамам, фитнес
  • Спорт Бар – 500 сппртски канали, билијард, пикадо
  • Пинг понг, фудбалче, внатрешна детска игрална
  • Паркинг
  • Интернет
  • Трет возрасен – 1.550 ден.
  • Деца до 3.99 год. – бесплатно
  • Деца од 4-11.99 год. – 930 ден.